Набережна Рошен

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Архітектура, пам’ятники
>

Набережна річки Південний Буг, в центрі Вінниці, відома світломузичним плаваючим Фонтаном ROSHEN, який відкрився у вересні 2011 року. Історія появи набережної Рошен у Вінниці нерозривно пов’язана з кондитерською фабрикою під такою ж назвою, розташованої на березі річки Південний Буг. Її будівництво було завершено в 2007 році, і через рік з’явився проект реконструкції набережної.

Роботи на ній і прилеглої вулиці почалися через два роки. Тут прорили траншею, проклали силові кабелі, високий берег «одягнули» в бетон, встановили широкі сходи, побудували невеликий причал для моторних човнів, прикрасили набережну зеленими насадженнями і звивистими кам’яними доріжками, на ній з’явився дитячий майданчик. Але головною визначною пам’яткою набережної Рошен став чудовий плаваючий фонтан з проекційної вежею і потужними аудіоколонками. Він вважається одним з найбільш видовищних фонтанів країни. Струмені води різного розміру, злітають вгору під чарівну музику, створюють великий – близько 16му висоту і 45 метрів у ширину – екран, на якому за допомогою світових та лазерних ефектів створюються надзвичайні шоу.

Облаштування набережної проводилося за рахунок приватних інвестицій фонду Петра Порошенка, на реконструкцію якого було витрачено 70 мільйонів гривень. Завдяки йому, і главі кондитерського концерну “Рошен”, занедбаний, непривабливий ділянка берега перетворився на улюблене місце відпочинку дітей і дорослих.