Набережна Лугано

Набережна Лугано

Набережна Лугано

Набережна Лугано

Лугано є найбільшим містом в італо-говорить частини Швейцарії. Але, не дивлячись на це, він не є адміністративним центром. Місто знаходиться на березі однойменного озера, оточений горами Монте-Бре, висотою 923 метра, і Монте-Сан-Сальвадорі, висота якої становить 912 метрів. Саме із-за них в Лугано досить м’який клімат.

Незважаючи на те, що в місті досить багато цікавих пам’яток, найвизначнішою з них є набережна озера. З неї відкривається найкрасивіший вид на місто і оточуючу його природу. Саме тут життя б’є ключем цілодобово. Протяжність набережній становить приблизно два кілометри. Тут знаходяться красиві парки Чіані і Бельведер, відвідавши які можна подивитися на цвітіння магнолій. У червні в них зацвітають рододендрон азалія. Також на набережній розташовані пам’ятки Аврааму Лінкольну і Вільгельму Теллю – народному героєві Швейцарії, який протягом багатьох років боровся за незалежність країни. Пам’ятник Вільгельму Теллю був створений у 1852 році тессинским скульптором – Вінченцо Велла.

З набережної відкривається вид на церкву Санта-Марія-делі-Анджоли, створену в XVI столітті. Також тут розташована найстаріша готель Лугано – Сплендід Роял і вілла Малпенсата, в якій знаходиться Музей Сучасного Мистецтва.