Музей воскових фігур

Музей воскових фігур

Музей воскових фігур

Музей воскових фігур

Санкт-Петербург, мабуть, найбільш часто відвідуваний туристами місто в Росії. Музей воскових фігур – одна з тих пам’яток, про які неможливо забути, здійснюючи туристичний екскурс в це місто.

Музей був створений на Невському проспекті в кінці 1980-х років. Тут представлені фігури людей, казкових персонажів, біблійних героїв, які виконані з воску, але при відповідному освітленні, дуже нагадують живих. З часом колекції музею росли і сьогодні, вони розбиті на великі тематичні розділи.

Найбільший розділ «Всесвітня історія», присвячений державним правителям Росії, полководцям, політичним діячам Вітчизни і сусідніх країн. У наступному розділі представлена композиція «Біблійна історія» – скульптури, що зображують сюжети з Нового і старого Завітів. А ось любителям казок і фентезі, а також, міфології Стародавньої Греції, слід пройти до наступного розділу – «Міфи старі і нові».

«Кунсткамера музею чудес» – це зібрання воскових фігур, які відображають аномалії фізичного розвитку людей. Нова, абсолютно унікальна виставка музею «Історія тортур і страт за 2000 років» розповість про різні способи покарання у різні століття.

Музей воскових фігур Санкт-Петербурга – це те місце, куди потрібно йти за новими враженнями та емоціями.