Музей Мерседес Бенц

Музей Мерседес Бенц

Музей Мерседес Бенц

Музей Мерседес Бенц

Німецький місто Штутгарт є вітчизною всесвітньо відомої марки Mercedes-Benz. Саме тут знаходиться автомобільний музей, присвячений цим машинам.

Музей при заводі DaimlerChrysler існував з 1923 року, але з 2006 року музей перенесли в нове приміщення, побудоване перед головними воротами заводу в районі Унтертюркхайм. Разом з центром Мерседес, розташованому в Штутгарді, і пов’язують ці будівлі пасажем музей входить в комплекс «Мир Мерседес».

Нове 9-поверхова будівля у формі трилисника площею 16 500 квадратних метрів складається з 3 кіл, на яких представлено більше 1500 експонатів, які свідчать про різні періоди історії заводу. Тут можна побачити перші в світі автомобілі Готтліба Даймлера і Карла Бенца, а також ті машини, які говорять про значні події в історії компанії (наприклад, гоночний автомобіль «Срібна стріла», на якому Боб Бурман в 1911 році встановив світовий рекорд у розвитку швидкості, що становить 228 км). Огляд починається з самого верхнього поверху, поступово спускаючись на нижні з закрученої спіралі. В самому кінці музею розташовані ресторан і сувенірний магазин.