Музей марципана в Будапешті

Музей марципана в Будапешті

Музей марципана в Будапешті

Музей марципана в Будапешті

Що може бути спільного у кактуса, будівлі Угорського парламенту і імператриці Сиссии? Задайте це питання в Будапешті, і вам без вагань відповість: «Марципан!». Адже саме тут знаходиться незвичайний Музей марципана – ще один після популярного музею в Сетендре, присвячений цьому ласощів.

Музей розташований в готелі “Хілтон”, навпаки Рибацького бастіону – одного з найпопулярніших місць серед туристів. Рибацький бастіон, Храм Василя Блаженного, портрет Моцарта і сучасних зірок кіно і шоу-бізнесу, герої мультфільмів і казкові персонажі – це лише деякі солодкі експонати з марципана.

Під час захоплюючої екскурсії можна не тільки зблизька розглянути кожну деталь, але і опинитися в епіцентрі виробничого процесу. Щоб побачити, як солодкі шедеври народжуються на світ, досить спуститися на перший поверх у кращу кондитерську міста. А розгулявся після такої екскурсії апетит ви зможете заспокоїти в невеликому кафе поруч з музеєм або в маленькому магазинчику, де продають чарівні марципанові цукерки і лікери.