Музей Коса

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Музеї, виставки
>

Археологічний музей острова Кос розташований на площі Свободи, близько стоїть поруч мечеті. Він – двоповерховий, а його зали розмежовані згідно історичним епохам. Східний зал присвячений Римського періоду, тут ви зможете знайти статуї Артеміда Ефеської, Деметра і Гіппократа, датуються 460 – 370 до н. е.., а також унікальну давню стільницю з барельєфом, що зображують повішеного Марсія.

Загалом, у музеї зібрана цікава експозиція, яка ілюструють багату історію острова. Тут ви знайдете різні стародавні мозаїки, печатки і документи, пов’язані з римською, елліністичної та архаїчною епохою. В даний час під відкритим небом, на площі біля музею, здійснюються різні театралізовані постановки.

Багато експонати поки не виставляють для публічного огляду, так як з ними працюють спеціалісти, або ж вони є занадто тендітними для постійного перебування у виставкових залах. У музеї також ви зможете побачити екземпляри, привезені з інших грецьких островів. Тут проводяться спеціальні навчальні програми для студентів і школярів, а також захоплюючі екскурсії для туристів. Музей працює з вівторка по неділю, з 08:00 до 14:30.