Музей Хо Ши Міна

Музей Хо Ши Міна

Музей Хо Ши Міна

Музей Хо Ши Міна був побудований з метою увічнити пам’ятні речі, пов’язані з простою і скромною життям Дядечка Хо. Місія музею полягала у донесенні до майбутніх поколінь його мораль, спосіб життя, думки і переконання, щоб отримати продовження революційного курсу.

Експозиція музею влаштована таким чином, щоб якомога яскравіше визначити тісний зв’язок між президентом Хо Ши Міном, народом В’єтнаму і нинішньою реальністю. У головному залі представлено більше двох тисяч документів, публікацій, фотографій та експонатів, що ілюструють історичні події з життя Хо Ши Міна і світові історичні події з кінця XIX сторіччя.

Архітектурні форми будівлі музею нагадують восьмикутник – немов вісім пелюсток лотоса. На чотирьох стінах нанесені оригінальні малюнки. Площа музею становить 18 000 квадратних метрів, один із залів може одночасно прийняти 400 чоловік, а в бібліотеці можуть працювати 100 осіб. Матеріали, представлені в музеї Хо Ши Міна, напевно зацікавлять не тільки вчених, але і “думаючих” відвідувачів, адже тут зберігаються цікаві історичні документи і артефакти.