Музей археології Москви

Музей археології Москви

Музей археології Москви

Музей археології Москви

Музей археології Москви розташований на глибині 7 метрів в підземному павільйоні, на місці великомасштабних археологічних розкопок, що відбувалися тут в 1993-1996 роках. Його основна мета – дати уявлення про середньовічній столиці, а також історії розвитку Манежній площі. Музей містить у собі загальні відомості про різні методики археологічних досліджень і знайомить з багатою матеріальною культурою міста XV – XVIII століть.

Основу експозиції складають підвалини Воскресенського мосту, що датуються ХVI – ХVII століть, виявлені в ході розкопок. Також у Музеї представлено безліч цікавих предметів, знайдених в історичному центрі міста. Серед них ви зможете помилуватися зразками матеріальної культури москвичів – колекцією кахлів, курильних трубок, а також предметами культу з некрополя Моїсеївська монастиря.

Тутешні тематичні, оглядові, костюмовані та інтерактивні екскурсії ознайомлять туристів з історією розкопок на Манежній площі. У закладі працює археологічний гурток, де хлопці зможуть ознайомитись зі справжніми артефактами, знайденими на території Підмосков’я і Москви. Побувавши тут, ви захоплююче проведете дозвілля і дізнаєтесь багато нового.