Московський державний театр Ленком

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Театри, концерт. зали
>

Будівля театру «Ленком» ось вже більше ста років знаходиться за адресою: вулиця Мала Дмитрівка, будинок 6. Побудоване воно було в 1907-1909р, і першими його господарями стали члени Московського купецького клубу. Автором архітектурного проекту в стилі модерн, став В. А Іванов-Шіц, за участю В. К. Олтражевского.

Купецький клуб збирав у своїх стінах поціновувачів мистецтва, і не тільки торгового стану. Бували тут і аристократи, і знамениті актори, співаки, музиканти. Тут влаштовувалися концерти, вистави, в загальному, цей будинок грав не останню роль у культурному житті столиці початку XX століття.
Після жовтневої революції, у 1917 році, будівлю було віддано під політичний клуб «Будинок анархії». З 1919 по 1923 рік тут розміщувався Комуністичний університет ім. Я. М. Свердлова. Потім – кінотеатр під немудрящим назвою «Мала Дмитрівка». В 1927 році в приміщення будинку №6 приходить Театр робочої Молоді «Трам», який пробуде тут до 1938-го року. А з 20 лютого 1938 року і донині тут буде жити і працювати театр імені Ленінського комсомолу, або «Ленком», як його називали в народі. У 1990-му році ця назва була офіційно закріплено за театром.

Сьогодні «Ленком» – один з найбільш відвідуваних театрів Москви. Художній керівник – Марк Захаров. Це він зібрав під одним дахом чудових акторів, красу і гордість вітчизняного театрального і кіномистецтва. Кожна нова постановка – подія у театральному житті столиці.