Морський парк Акаби

Морський парк Акаби

Морський парк Акаби

Морський парк Акаби

Морський парк – одна з визначних пам’яток Акаби. Він був створений у 1997 році з метою захисту та збереження біорізноманіття прибережної зони міста. Парк розтягнувся на 7 кілометрів уздовж південного узбережжя, велика частина його території є заповідною зоною. Спільно з університетом Акаби тут організована масштабна програма по збереженню рідкісних і зникаючих видів підводної флори, фауни та середовища проживання, включаючи коралові рифи.

В зоні, відкритою для громадськості, є гостьовий центр, що включає комфортабельний готель, затишний ресторан, інформативні виставки на захист місцевої екології та унікальний музей морських мушель, зібраних з усього світу. П’ять пляжів Морського парку визнані кращими в Акабі. Їх подрібнений білий пісок, бірюзова вода і добре продумана інфраструктура ідеально підходять для сімейного відпочинку. Тут можна зайнятися серфінгом і дайвінгом під керівництвом досвідчених інструкторів.

Відвідавши цей мальовничий парк, можна зробити фантастичні фотографії, які будуть нагадувати про незабутній відпочинок в Йорданії.