Молодіжний клуб Раш

“Раш” – це відомий підлітковий клуб і популярне місце розваги для молоді. Клуб розташований на території готелю Атлантіс, на знаменитому штучному острові Пальма Джумейра в Дубаї.

Клуб “Раш” нагадує звичайний нічний клуб, однак із суворим ранжиром за віком. Дорослих сюди не пускають, так само як і дітей. У клуб допускаються тільки підлітки від 13 до 18 років. Всередині можна знайти розваги на будь-який смак – до послуг дубайської молоді – відмінний безалкогольний бар, затишний кінотеатр, кімната відпочинку, інтернет-кафе, комп’ютерний клуб з ігровими автоматами і відеоіграми. Також у клубі працює сучасний танцмайданчик, обладнаний кращим звуковим та світловим обладнанням. У клубі “Раш” регулярно проводяться тематичні вечори, організовуються дні народження і приватні вечірки.

Клуб “Раш” приваблює підлітків з усіх кінців Дубая. І хоча вхід в клуб платний, але це мало кого зупиняє. Приємна атмосфера, стильний інтер’єр і безліч розваг – все це працює на популярність цього розважального центру.