Міжнародний аеропорт Астана

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Транспортні об’єкти
>

Міжнародний аеропорт Астана розташований недалеко від однойменної столиці Республіки Казахстан. Це один з найважливіших аеропортів країни, що займає друге місце в республіці за обсягом внутрішніх авіаперевезень. Аеропорт веде свою історію з 1931 року, представляючи у той час невелике провінційне аеродром.

На сьогоднішній день міжнародний аеропорт Астана є одним з найбільш сучасних повітряних портів Євразійського континенту. Аеропорт пройшов сертифікацію на прийом усіх існуючих типів літаків.Аеропорт є місцем приписки для повітряних суден казахстанського національного авіаперевізника Air Astana». Щодня повітряні ворота Казахстану приймають близько 40 міжнародних рейсів.

Аеропорт Астана має сучасну і зручну інфраструктуру. До кінця 2013 року планується зв’язати з містом системою швидкісного трамвая. Величезним поштовхом до розвитку аеропорту до його сучасного стану послужив перенесення столиці із міста Алмати. У 2002-2005 роках була проведена великомасштабна реконструкція аеропорту, після чого відбулася урочиста церемонія його відкриття.