Місто Фазано

Місто Фазано

Місто Фазано

Місто Фазано

Місто Фазано був заснований на території сьогоднішньої провінції Бріндізі в 1088 році жителями давньоримського міста Эгнация. Символом міста є білий голуб «faso», від якого і походить назва. Покровителька Фазано – Богоматір колодязя Фачето, чия поява в небі за легендою допомогло городянам здолати у 1678 році обложників місто турків. З тих пір 2 червня щорічно проходить масштабне святкування цієї перемоги.

Історичний центр Фазано займає площу Ignazio Ciaia, де розташований Палац лицарів мальтійського ордена, палац Гаито і Годинникова вежа. Від площі відходить вулиця Гарібальді, де стоїть старовинна церква Святого Миколая і палац Альбано. Вулиця Вітторіо Емануеле демонструє прекрасні церкви XVII століття, бароковий палац Каррьери. Старовинна частина Фазано складається з цікавих історичних будівель XVI-XVII століть.

Не менший інтерес представляють околиці міста, де збереглися руїни античного міста Эгнация, візантійські житла і крипти, а в самому місті варто дольмен Монтальбано бронзового століття. Поруч також знаходиться зоопарк-сафарі.