Макдональдс на Арбаті

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Бари, ресторани, кафе
>

Макдональдс на Арбаті – один з перших кафе цієї мережі, що відкрилися в кінці минулого століття в Росії. Макдональдс на Арбаті відкрився на початку 90-х років ХХ століття. Він став третім рестораном швидкого харчування, який відкрився в Москві. Заклад розмістився у старовинному особняку середини XIX століття, який, власне, і було відреставровано за рахунок кафе.

«Макдоналдс» — один з найвідоміших фастфудів, символ сучасного швидкого харчування.
Яскравий інтер’єр, гарна уніформа обслуговуючого персоналу, чистота, м’які зручні дивани, тиха спокійна музика, система виробництва — типу складальної лінії, швидке обслуговування, якісна їжа і меню, що включає смачні та оригінальні страви, забезпечують йому хорошу репутацію в ресторанному світі.

Сьогодні в меню «Макдоналдс»: кілька різновидів фірмового бутерброда «Біг Мак» — з м’ясом, з куркою, з рибою, з сиром, сендвічів — чізбургери, гамбургери та інші побільше, картопля фрі і печена, традиційні гамбургери, салати, салати з морепродуктів, пиріжки, соки, молочні коктейлі, чай, кава, десерти. Також тут завжди в достатку відмінне морозиво і прохолодні напої.
Тут не курять і не вживають спиртні напої.