Лісовий зоопарк

Дальянський лісовий зоопарк – один з кращих в Китаї. Він знаходиться в горах у південній частині міста, звідки відкривається прекрасна панорама на море. Територія зоопарку охоплює близько 7,2 кв. кілометрів і складається з трьох тематичних зон. Тут у великих вольєрах, потопаючих в зелені, містяться різноманітні тварини – більше 3 тисяч особин, що представляють 300 різних видів, в оранжереї ростуть тропічні рослини, є сафарі-парк і Музична площа.

У найбільшій, південної, частини зоопарку розташований павільйон “Тропічний ліс” – простора оранжерея, в якій представлена чудова колекція різноманітних тропічних рослин. Тут можна побродити серед гігантських кактусів, розлогих пальм, ліан та інших екзотичних рослин. Поряд з оранжереєю знаходиться вольєр, в якому живуть рожеві фламінго, а якщо пройти ще трохи, то ви опинитеся біля майданчика, на якій проводяться шоу з участю слонів.

Потім, перейшовши через міст, відвідувачі потрапляють в Сафарі-парк, де можна зустріти травоїдних тварин і небезпечних хижаків, парк Мавп, парк птахів. Тваринам в цій зоні парку надана свобода, вони живуть у великих вольєрах, вільно розгулюючи по ним.