Ленінський проспект

Ленинсикй проспект – це одна з великих вулиць міста Донецька, яка має велику протяжність, транспортну розв’язку і розвинену інфраструктуру. Якщо тримати маршрут від центральної точки міста площі Полеглих Комунарів (орієнтир торговельно-розважальний центр “Золоте кільце”, “Континент”, Південний автовокзал), то в першу чергу відкриваються види першого міського ставка по праву сторону і залізнична розв’язка шляхів Донецького Металургійного заводу.

Біля міського ставу можемо спостерігати частина парку культури і відпочинку імені Щербакова. Далі вас зустріне міський цирк “Космос”, фінансові установи та торгові центри. Проїхавши одну зупинку громадським транспортом від цирку, нам відкриються види Центру Слов’янської Культури, з прекрасною церквою, величезним сквером, пам’ятником Жертвам Фашизму часу Другої Світової Війни, а також пам’ятник творцям слов’янської азбуки Кирилу та Мефодію.

У парку варто відвідати разом з дітьми одну з великих дитячих майданчиків міста. Далі по Ленінському проспекту розташований найбільший в Україні опіковий центр. Відвідавши цей відрізок міста, ви отримаєте незабутні враження від відкриваються видів і красот, насолодіться наявними тут зеленими насадженнями.