Куди поїхати відпочити в Україні

1-23-2020

not found
Політикою конфіденційності.
Також хочемо вам порекомендувати отдых в Украине
Відпочинок взимку на море часто дуже необхідний. Здається, ніби ти обманюєш час. До того ж, взимку природний загар і вітамін D – це прекрасно. Для досить бюджетного відпочинку можна поїхати відпочивати в Туреччину або Єгипет. Але якщо вам хочеться відпочити не в такому тривіальному місці, то Факти ICTV підготували декілька цікавих варіантів, куди можна поїхати взимку на море.
Скажіть про Індонезії і більшість з нас буде думати про Балі. Тим не менш, столиця Індонезії Джакарта, може багато чого запропонувати з точки зору сучасного міського життя країни. У той час як Балі – більш спокійне місто. Якщо у вас є настрій веселитися і відпочивати в Індонезії Джакарта є обов’язковим місцем для відвідування. Середня температура повітря в лютому 32. 2° C, а середня температура води в морі 28.
Бангкок – місто контрастів з розвагами на кожному кроці. Тут можна помилуватися блискучими храмами або покататися на довгохвостих катері плавучими ринками. Їжа – ще одна визначна пам’ятка Бангкока: від місцевих страв, які подають у скромних вуличних кіосках до вишуканої кухні в романтичних ресторанах на даху. Середня температура повітря в лютому 32. 2° C, а середня температура води в морі 27.
Дубай – найбільше місто Об’єднаних Арабських Еміратів. Це ультрасучасний розкішний місто Близького Сходу, який сміливо можна назвати туристичним діамантом. Хоча ОАЕ дуже дорогі, але тут дійсно можна відпочити по – королівськи. Середня температура повітря в лютому 24. 7° C, а середня температура води в морі 21.
Ріо не схожий ні на одне інше місце в світі. Адже він розташований між горами і морем і навіть є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Тут яскраві пляжі, неформальна атмосфера, галаслива вулична життя та гарячі танці.
Тут є можливість поплавати в Карибському морі, а кількість нічних розваг вас приємно здивує. До речі, 27 лютого разом з корінними жителями держави можна відсвяткувати День незалежності Домінікани. Свято обіцяє різними шоу, карнавалами, а також веселими змаганнями. Середня температура повітря в лютому 26. 7° C, а середня температура води в морі 26.
Єгипту, раніше для вас публікували Факти ICTV. ICTV відкрита гіперпосилання на першоджерело обов’язкове.