Колісниці Маха Шиваратрі (Ніч Шиви)

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Відпочинок і розваги
>

Свято Маха Шиваратрі наголошується в кінці лютого-початку березня в одному з п’яти святіших міст Індії — Гокарне. Величезна кількість туристів і паломників зі всього світу з’їжджаються в Гокарну на свято. В один із днів свята проводиться фестиваль колісниць.

З цього приводу, місцеві жителі прикрашають зображеннями Богів і різнокольоровими прапорцями дві колісниці. Велика колісниця присвячена Богу Шиві, маленька — його дружині Парваті. Під час цього своєрідного «параду», сотні людей тягнуть ці колісниці по всій вулиці, а в самих же колісницях сидять браміни — індуїстські жерці.

До початку свята поруч з колісницею можна побачити слона, який уособлює сина Шиви і Парваті — Ганеша. За монетку цей, прикрашений візерунками ранголи, симпатичний слон благословляє всіх бажаючих. Перед фестивалем Ви можете помітити величезну кількість торговців бананів. Під час ходи паломники і туристи кидають банани, маючи намір потрапити в двері колісниці. Того, хто примудрився потрапити в ціль, чекає величезна удача.