Клуб Space

Клуб Space на Ібіці по праву можна вважати самим знаменитим клубом планети! Space ідеально розташований на одному з найпопулярніших курортів Ицибы – Playa d’en Bossa.

Історія клубу Space почалася в 1989 році, коли власник клубу Ібіца вирішив зробити концертний зал з дискотекою. Space – місце досить популярне. На Карла Кокса черги шикуються задовго до відкриття.

Більшість гостей явно розуміють, куди і навіщо вони прийшли. Аудиторія клубу досить доросла, стильна, правильно і зі смаком одягнена і, що взагалі не характерно для Ібіци, дуже непогано танцює.

Клуб знаходиться близько до аеропорту і на відкритій терасі клубу кожен сідає літак відвідувачі зустрічають піднятими вгору руками.

Оформлення клубу, за винятком вечірок відкриття і закриття, досить просте: всі веселощі проходить у двох основних залах, терасі і додатково в Red Box, El Salón, Premier Étage з музикою різних напрямів.

За історію клубу в ньому встигли виступити топ-діджеї світу, включаючи Deadmau5, Markus Schulz, John Digweed, Sasha, Erick Morillo, Sven Väth, Paul Oakenfold, James Zabiela і Carl Cox.

Space Ibiza зібрав безліч нагород, які тільки можливі в індустрії нічних розваг.