Картинг-центр Easy Kart

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Спорт і активний відпочинок
>

Картинг-центр Easy Kart – це високотехнологічний картодром з двома трасами відкритого типу, розташований в серці тусовочної життя Паттайї, за 200 метрів від знаменитої Уокин-стріт, навпроти пірсу Балі Хай. Це перший з професійних картодромов в Таїланді. Він розрахований на любителів цього виду спорту, починаючи з семи років.

У картинг-центрі є чотири види картів. Дитячий карт (7-13 років) з об’ємом двигуна 100 кубічних сантиметрів, що розвиває швидкість до 25 кілометрів на годину; дорослий (з 12 років) з об’ємом двигуна 160 кубічних сантиметрів, що розвиває швидкість до 40 кілометрів на годину; дорослий (з 12 років) з об’ємом двигуна 270 кубічних сантиметрів, що розвиває швидкість до 70 кілометрів на годину і дорослий плюс дитина (двомісний) з об’ємом двигуна 200 кубічних сантиметрів, що розвиває швидкість до 35 кілометрів на годину. Траси обладнані системою нічного освітлення.

Також в картинг-центрі Easy Kart є більярд, панорамний бар і ресторан. Він відкритий з раннього ранку до глибокої ночі 365 днів в році.