Кафе «Біля Тину»

Кафе «Біля Тину»

Кафе «Біля Тину»

Кафе «Біля Тину» – це затишне сімейне кафе-ресторан, яке розташоване в тихій частині Староместской площі в столиці чехії – Празі. Кафе знаходиться в історичному будинку «У Білого Єдинорога». Тут можна спробувати два сорти традиційного чеського пива – “Черновар” і “Бакалар”, італійські та чеські вина і оцінити різноманітність домашніх сирів.

Кафе «Біля Тину » – дуже привабливе для комфортного відпочинку. Барвисте меню пропонує широкий спектр страв на сніданок, також пропонує традиційну празьку і чеської кухні і широкий вибір високоякісних страв інтернаціональної кухні. Для гарнірів тут використовують свіжі овочі та фрукти, вирощені на власних грядках без хімічних добавок, а всі молочні продукти виготовляються з молока з власної ферми.

У кафе для відвідувачів відкрито зали та тераса, з якої протягом більшої частини року можна насолоджуватися красою Староместской площі і її унікальним архітектурним ансамблем. Крім кулінарного досвіду кухарів, відвідувачів чекає теплий прийом доброзичливого персоналу кафе, для якого який пріоритетом є якість послуг.