Кабаре Лідо

Кабаре Лідо

Кабаре Лідо

Історія створення кабаре Лідо починається з 1928 року з невеликого грального будинку, відкритого Едуардом Шо на Єлисейських полях у будинку номер 78. Назва запозичене з італійської мови і передає дух Венеції. У 1936 році його власником став театрал Леон Волтерр, але вже до 1939 році заклад прийшло в занепад.

Офіційне відкриття кабаре відбулося в 1946 році, коли брати Жозеф Луї Клерико захопилися ідеєю, що для такого міста, як Париж, необхідно розважальний заклад несхоже не на один з існуючих. З тих пір Лідо поєднує в собі традиційне кабаре з сучасними шоу-програмами, які прославилися на весь світ. Виступи артистів кабаре (42 дівчини і 16 хлопців) в оригінальних і екстравагантних костюмах викликають захоплення, бурю овацій, тому що нічого подібного немає в інших країнах.

Шалена популярність кабаре призвела до того, що зал не вміщав всіх бажаючих потрапити на шоу. У 1977 році власники закладу, приймають рішення про необхідність терміново збільшити площу, тому кабаре Лідо переміщається в іншу будівлю на тих же Єлисейських полях, тільки в будинку під номером 116. В даний час його площа близько 7,5 тисяч кв. метрів. У шикарному залі кабаре Лідо можуть комфортно відпочивати відразу майже 1500 осіб. За бажанням відвідувачів у вартість квитка може входити вечеря, що складається з чотирьох видів меню.

Концертні зали кабаре, також служать для проведення благодійних акцій, виступів артистів світового рівня і показу мод.