Італійський ресторан Alfredo

Італійський ресторан Alfredo

Італійський ресторан Alfredo

Італійський ресторан Alfredo

Починаючи з 1991, ресторан пропонує гостям оригінальні смаки італійської кухні.
Страви за старовинними рецептами, історія багатьох з яких обчислюється століттями, готуються суворо дотримуючись італійським канонами.
Якщо ви вже побували в Італії, тут ви знайдете смаки ,що зачарували вас там, в іншому випадку це чудова можливість відкрити для себе італійську кухню в цій атмосфері затишного італійського вечері.
Господар ресторану пан Альфредо, неаполітанець, каже: «Коли більше 20 років тому я вирішив відкрити свій ресторан на Криті, я твердо вирішив, або я буду готувати страви як в Неаполі, або не буду готувати взагалі. Італійська кухня дуже популярна у всьому світі, але часто ресторани, прагнучи залучити більше клінетов, адаптують італійські страви під місцеві кулінарні традиції. В результаті така страва нагадує про своє оригіналі хіба що назвою, але не має з ним нічого спільного. Я дуже категоричний у цьому відношенні. І я щасливий, що наші гості цінують такий підхід і приходять до нас знову і знову. За стільки років, багатьох вже і гостями назвати не можна, це просто друзі. Саме так зазвичай і трапляється в Італії. Все починається з хорошого вечері.»