Італійська сходи в Павловську

Італійська сходи в Павловську

Італійська сходи в Павловську

Італійська сходи в Павловську

Мало кому вдасться відвідати Павловськ і при цьому не побувати в Павлівському палаці. Цей прекрасний пам’ятник архітектури є обов’язковим місцем для будь-якого туриста і предметом гордості всіх місцевих жителів. Павловський палац по-своєму унікальний, тут втілені сміливі проекти відомих архітекторів Камерона і Бренны, в різний час стояли на чолі будівельних робіт.

Багато кропіткої роботи було зроблено при створенні паркової зони на території палацу. Головним чином до розширення парку доклав руку Тлінна, який керував будівельними роботами і заклав всі ці чудові тераси, клумби і сходи. Найвідомішою з них вважається Італійська сходи, яку також іноді називають просто Великий. В 1799 році вона стала втілення проекту Бренны. У ній налічується 64 сходи, якими можна спуститися до річки Слов’янці, на березі якої розташований сам Павловський палац.

З боків сходи оточений чотирма уступами, а плоскі майданчики ділять всю драбину умовно на марші, що дозволило зручно розташувати її від верху до самого низу. На верхніх підвалинах красуються монументи мармурові львів, а на нижніх леви виконані з чавуну.