Історичний центр Штайн-ам-Райна

Історичний центр Штайн-ам-Райна

Історичний центр Штайн-ам-Райна

Історичний центр Штайн-ам-Райна

Побудований в XI столітті швейцарський місто Штайн-ам-Райн розташований на березі Рейну. Місто відоме своїм середньовічним міським центром,збережені в первозданному вигляді. Тут можна бачити стародавні будинки, фасади яких прикрашені живописними фресками і розписними еркерами.

Викликають інтерес Нижні ворота,які були частиною міського муру. Уперше про них згадується в 1367 році. Крайня на сході вежа на набережній Рейну, так звана “Тюрма відьом”, була побудована в XIV столітті. Вона служила міською в’язницею, а також східними воротами в міській стіні, провідними в Старе місто. Варто згадати і Верхні ворота з гербом міста, 1363 року побудови.

Серцем Старого міста є Ратушна площа. Сама будівля Ратуші відноситься до XVI століття, зал рад перетворений в музей, тут зберігаються старі міські документи, символи та герби міста, а також зброю і обладунки. Недалеко від ратуші можна побачити міський фонтан XVI століття, з розфарбованої статуєю штайнского солдата, встановленої в 1601 році.

Також варто помилуватися будинком “У оленя”, відомим своїми писаними еркерами, розписним домом “Передня корона”, домом “У червоного бика” – найстарішої таверною міста, з фасадом, прикрашеним еркером і фресками XVII століття, а також багатьма іншими мальовничими старовинними будівлями.