Храм Святого Зуба Будди

Храм Святого Зуба Будди

Храм Святого Зуба Будди

Храм Святого Зуба Будди

Храм Святого Зуба Будди розташований в центрі Китайського кварталу, в якому зберігається те, що буддистські лідери вважають Священними останками зуба Будди, в прекрасною священної ступі.

Храм Зуба Будди побудований в 2007 році для буддійської реліквії – Золотий Ступи, зберігає Зуб Будди, знайденої в 1980 році в одному з монастирів М’янми.
Основну площу першого поверху храму займає Зал Ста Драконів. У цьому залі встановлені величні статуї, що зображують Будду Майтрею і двох Бодхисаттв. Тут відбуваються підношення і проводяться різні буддистські церемонії. На другому поверсі розташовано сховище буддійських текстів, виставковий зал, в якому регулярно проходять виставки релігійного живопису, каліграфії і скульптури, а також магазин, де можна придбати сувеніри, предмети буддійського мистецтва, аудіо – та відеопродукцію. Третій поверх займає музей буддійської культури, зберігає безліч артефактів, пов’язаних з життям Будди і трьома гілками буддизму. На четвертому поверсі в спеціальному приміщенні, оздобленому золотом, золотий Ступі зберігається священна реліквія, заради якої і був побудований храм – Зуб Будди. Вхід у святилище дозволений тільки служителів храму. Відвідувачі можуть спостерігати багате оздоблення і Ступу з реліквією через скляну перегородку.