Храм Різдва Христового

Храм Різдва Христового

Храм Різдва Христового

Храм Різдва Христового в Санкт-Петербурзі є одним з молодих споруд православної християнської культури. Закладка фундаменту пройшла в 2005 році, керував проектом архітектор Лебедєв.

Будівництво храму проводилося за всіма правилами храмового будівництва, які існували з давніх часів. Сам же храм знаходиться на місці загибелі міліціонера. Він загинув при виконанні обов’язків, затримуючи небезпечного злочинця. У 2002 році ініціатори будівництва звернулися до пітерському митрополита з проханням призначити настоятелем приходу нового місцевого священика Жаворонкова, який згодом був призначений головним настоятелем храму.

Спочатку була побудована тимчасова каплиця на честь Ікони Божої Матері. З тих пір в храмі не припиняються богослужіння. При закладці фундаменту для розчину використовувалася вода з 24 святих джерелах, а пісок був привезений з святих місць: Вифлеєм, Єрусалим, Афон і багатьох інших святих місць зі всіх куточків Росії.

Храм складається з чотирьох престолів, кожен з яких відповідає своїм святиням: Різдва Христового, іконі Божої Матері, Георгію Побідоносцю і Всім Святим. Дзвони відливали у Воронежі.