Гродненський зоопарк

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Відпочинок і розваги
>

Зоопарк міста Гродно є першим білоруським зоопарком. Після його заснування в 1927 році тваринна фауна тут поступово розширювалася, а площа збільшувалася, що підвищувало значення зоопарку.

Його виникнення пов’язують з Яном Кохановським, любителем природи і викладачем гімназії. В 1926 році в міському парку був закладений ботанічний сад для навчання гімназистів. Площа становила всього 0,3 гектара – на ній учні розбивали клумби і грядки у відповідності з освітньою програмою. З 1927 по 1928 роки відкрилися нові відділи для поглиблення знань із зоології. Відділи займалися вирощуванням шовкопряда та утриманням тварин. Спочатку у відділі зоології було представлено 17 видів тварин, а до 1936 році в Гродненському зоопарку налічувалося приблизно 400 видів, серед яких були рідкісні тварини: зубр, леопард, лев і ведмідь.

Сучасний розвиток зоопарку почалося в 2002 році. Площа помітно збільшилася і стала дорівнювати 5 гектарам. До 2008 року були побудовані і введені в повну експлуатацію ведмежатник, копытник, вольєри для дрібних хижаків, птахів і гірських копитних тварин.

У 2009 році була проведена звітна конференція ЕАРАЗА, на якій Гродненський зоопарк був прийнятий в члени асоціації.