Гранд - готель «PUPP»

Гранд - готель «PUPP»

Гранд - готель «PUPP»

Гранд - готель «PUPP»

Гранд – готель «PUPP» знаходиться в місті Карлові Вари, на вулиці Маріанська, на березі славетної річки Тепла. Перша будівля готелю була побудована в 1701 році і його називали «Саксонський зал». Наступним було побудовано будівлю, що розташувалося перпендикулярно вже існуючої будівлі і назвали його «Чеський зал».

У 1776 році «Чеський зал» був викуплений Яном Іржі Пупп, уродженцем міста Вельтрусы, які працювали кондитером у графа Рудольфа Хотека.У 1890 році сім’я Пупп купує «Саксонський зал» і засновує сімейне акціонерне товариство.У 1896 році сім’я Пупп доручає віденським архітекторам Феллнеру і Хелмеру об’єднання різних будівель в єдиний ансамбль, що і було виконано в 1907 році. Оновлений гранд – готель «PUPP» був виконаний в силу нового бароко.

З 1922 по 1923 рік в готелі проходить модернізація, в кожному номері встановлюється ванна і проводиться гаряча і холодна вода. Перед початком Другої світової війни було куплено останнє будівля «око Божий», зараз у ньому розташовано кафе «PUPP». У 2013 році був відкритий новий SPA-салон – «Pupp Royal Spa» з сауною, фітнес-центром і критим басейном.

У 1951 році назва назва «PUPP» було змінено на назву «Москва» і лише в 1989 році їй повернули колишню назву. Гранд готель «PUPP» вважають найкрасивішим готелем в Карлових Варах і єдиним, удостоєним п’яти зірок.