Гольф-клуб Royal Valley

На східному березі Нілу в районі давньоєгипетського міста Луксор знаходиться найпривабливіше місце для тих туристів, які не уявляють своє життя без спорту – гольф-клуб «Royal Valley».

Клуб побудований за проектом відомого американського архітектора Артура Дейвіса, який перетворив безжиттєву пустелю на квітучий оазис з розкішною рослинністю. «Royal Valley» – це першокласний сервіс, що надає своїм відвідувачам повний спектр послуг: кедді, тролі, електромобілі, баггі, прокатне устаткування. Тут є майданчики для навчання і тренувань – драйвінг рейндж і прэктис грін. Ігрове поле клубу має розмір 6,735 ярдів (6 158 метрів, 18 лунок і 72 пари).

Будівля клубу велично височить у центрі території. Інтер’єр виконаний у класичному стилі з використанням дорогих оздоблювальних матеріалів і розкішних меблів. З ресторану під відкритим небом відкривається приголомшливий вид на поле для гольфу і західний берег Луксора. У барі – широкий вибір високоякісних напоїв і закусок, крім того, є повністю укомплектований магазин, де можна придбати гольф-спорядження від провідних міжнародних брендів, а також роздягальні для гравців та приміщення для зберігання ключок і сумок.