Гольф-клуб Catalonia Caribe

“Catalonia Caribe” – це чудовий гольф-клуб, розташований у місті Пунта Кана. Він володіє ігровим полем, спроектований відомим барселонським архітектором Альберто Сола у вигляді йдуть один за одним невеликих ділянок, на яких постійним перешкодою є водяні і вітряні затвори. Воно відрізняється своїми вузькими рівними галявинами, що потребують підвищеної точності, і горизонтальними смугами.

Гравців приємно здивують три озера, які межують з деякими галявинами. З 5-ої, 6-ої і 7-ої -межує великий водяний затвор, з якого можна побачити острівець, службовець рівною галявиною для 10-ой лунки. Насолодитися красою поля з оточуючими його тропічними квітами ви зможете з великого зеленого пагорба, розташованого неподалік. Незважаючи на численні перешкоди, поле розраховано, в основному, на новачків і гравців з інвалідністю.

У клубі ви зможете не тільки насолодитися грою, але і смачно пообідати в одному з місцевих ресторанів, милуючись чудовими краєвидами. Це місце чудово підійде для тих, хто хоче випробувати себе у гольф, але не має досвіду гри.