Фортеця Малага

Фортеця Малага

Фортеця Малага

Фортеця Малага

Фортеця Малага Алькасаба, побудована у VIII столітті, є одним з найпотужніших оборонних споруд мавританського періоду. Вона являє собою замок, виконаний у класичному арабському стилі. Його будівництво розпочав правитель Гранади – Бадіс бен Абус.

Алькасаба розташований на високому пагорбі, звідки відкривається приголомшливий вид на Малагу, тому знайомство з містом краще розпочати з прогулянки по цій фортеці. На її території знаходиться палац Насрид, зведений в 11 столітті і є резиденцією мавританських правителів. Тут можна побачити королівські покої, оброблені арками, ліпниною і мозаїкою, патіо – внутрішні дворики, а також сади з прекрасними фонтанами і каналами і тротуари. У палаці є безліч історичних експонатів: керамічних виробів, зброї тощо.

Оточений високими стінами замок складається з лабіринту дворів, прикрашені фонтанами, пальмами і квітучими деревами. Коли його стіни зміцнювали кілька сотень веж, більша частина яких, на жаль, не збереглася. В даний час від неї залишилися дві основні стіни, що оточують внутрішню територію замку, і кілька оборонних веж.