Домініканський костьол у Кракові

Домініканський костьол у Кракові

Домініканський костьол у Кракові

Домініканський костьол у Кракові

Домініканський костел – один з самих великих релігійних комплексів у Кракові. Домініканський костел – один з самих великих релігійних комплексів у Кракові.Домініканці – католицький орден, заснований на початку XIII століття, з’явилися в Кракові у 1222 році.

Вони отримали в дар від місцевого єпископа дерев’яну церкву Святої Трійці, але в 1241 році її спалили татари, які часто здійснювали набіги на місто в той час. До наших днів дійшло друге будівля, побудована в готичному стилі. Всередині будівлі по колу розташовані гарні родинні каплиці, прикрашені скульптурами. Серед них знаходиться одна з самих красивих каплиць у Польщі – каплиця Святого Гіацинта, всередині якої знаходяться його мощі. У цій же каплиці лежить книга, в яку туристи записують свої бажання і прохання, з надією, що вони обов’язково збудуться. Привернуть увагу також дві красиві венеціанські картини італійського художника Томаша Долабелли. Це «Чудо в Кані Галілейській» і «Таємна вечеря».

У самому соборі можна пройти до хору, і насолодитися чудовим видом зверху. Або ж послухати органну музику, яка звучить тут під час служби. По неділях в костелі проводяться меси за участю дитячого хору. Цей найбільший костел обов’язково вразить туристів, як красою, так і духовною енергетикою.