Діловий центр Таллінна

Діловий центр Таллінна

Діловий центр Таллінна

Діловий центр Таллінна

Процвітаючий діловий центр Таллінна – це сучасні хмарочоси зі скла і сталі, високотехнологічні готелі та конференц-центри, сотні ресторанів і барів, банки та магазини. Тут ви знайдете все, чого можна очікувати від сучасної європейської столиці.

Сучасна частина Таллінна розкинулася навколо середньовічного Старого Міста й увібрала в себе як деталі радянської архітектури, так і всі атрибути сучасності. Діловий центр Таллінна, з пізнаваним здалеку обрисами готелів, банків і ділових центрів, вже давно став звичною лінією горизонту, першим ділом що предстає перед причаливающими з моря кораблями.

Незважаючи на спрямовані вгору вежі зі скла і металу, найвищою спорудою в Талліні залишається церква Олевісте, розташована в Середньовічній частині міста. Проте другим по висоті спорудою сучасного Таллінна став нещодавно побудований Swiss Оtel, що належить до архітектурного комплексу веж-близнюків і досягає 117-ти метрів у висоту.

В основному, всі будівлі сучасного Талліна датуються 20-м і 21-м століттями, але досі, тут і там по місту, можна зустріти дерев’яні будиночки 19-го століття.