Державний Військово-технічний музей

Державний Військово-технічний музей

Державний Військово-технічний музей

Державний Військово-технічний музей

Державний Військово-технічний музей на території наукограда Черноголовка в селі Іванівське присвячений історії військової та цивільної техніки. Його експозиція, створена зусиллями ентузіастів, охоплює період з кінця ХІХ століття до наших днів.

Відкриває виставку велика колекція гужового транспорту, в тому числі карети, коляски, кінні екіпажі, а також знамениті тачанки – бойові колісниці новітньої історії. Експозиція авто і мототехніки представляє досягнення зарубіжного автопрома і продукцію відомих вітчизняних заводів. Тут можна побачити легендарні «Полуторки», «Емки», «Перемоги», «Волги», «Чайки», лімузини ЗІС-101, ЗІС-110, урядові Зіли”, «Москвичі», «Запорожці» та багато іншого.

Важливе місце в музеї займають автотранспорт і бронетехніка часів Великої Вітчизняної війни, що втілили в собі кращі напрацювання інженерів передвоєнного періоду. Гордістю музею є танки, самохідні артилерійські установки, міномети, бронетранспортери, гармати, гармати і макети стрілецької зброї.

Відвідувачам Військово-технічного музею надається можливість самостійно розібрати і зібрати автомат Калашникова, постріляти по мішенях і побувати всередині цього танка Т-34.