Дачне селище Биківки

Дачне селище Биківки

Дачне селище Биківки

Дачне селище Биківки

Якщо ви втомилися від буденної суєти і хочете усамітнитися з природою, не виїжджаючи далеко за межі Москви, тоді вам відмінно підійде дачне селище “Биківки”, який розташований на південно-заході від столиці. Умовно його можна розділити на декілька частин. В лівій стороні “Быковки” розташовані невеликі дачні будиночки з городами, які в основному використовуються для висаджування сільськогосподарських культур. У правій частині селища знаходяться дво-та триповерхові котеджі з величезними фруктовими садами.

Самим популярним місцем є невелика галявина, розташована в центральній частині “Быковки”, тут ви зможете провести пікнік, а потім прогулятися в посадці. В 500 метрах від селища знаходиться велике озеро, де можна викупатися в спекотний літній день чи порибалити в компанії друзів.

Дачне селище “Биківки” – це відмінне місце, в якому ви зможете насолодитися пейзажами, подихати свіжим повітрям і на мить забути про повсякденні проблеми. Якщо ви не є власником будинку або котеджу в тутешніх місцях, то можете орендувати житло на кілька днів.