Чим особливий острів Мальта.

4-11-2018

Чим особливий острів Мальта.
Мальта – це маленька держава, розташована на острові в Середземному морі, недалеко від Сицилії. Мальта довгі століття була британською колонією, і в розвитку країни це зіграло величезну роль. Одного разу відпочивши на цьому чарівному острові, люди повертаються сюди знову, вже разом зі своєю родиною. Тому з кожним роком зростає кількість туристів, які замовляють бронювання готелів на Мальті повторно. Вибір готелів на Мальті величезний і готелі є самих різних рангів. Кращі готелі Мальти розташовані уздовж піщаних пляжів. За деякими джерелами, вода біля узбережжя Мальти – найчистіша на всьому Середземномор’ї. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Immigration to Malta.
При цьому берег порізаний мальовничими бухтами з обладнаними і дикими пляжами з піском або галькою. Одні готелі розташовані в безпосередній близькості від пляжів, інші – в центрі курортних міст. Всі п’ятизіркові готелі Мальти відрізняються європейською розкішшю і чудово вишколеним персоналом в кращих британських традиціях. Як правило, вони розташовані на головних курортах острова: Слімі, Валеті, Мелихе, Сан Антоні. Готелі в центрі Мальти зручні тим, що проживаючи в них, можна подорожувати по всьому архіпелагу, милуючись унікальними середньовічними містами-фортецями, старовинними храмами, ратушами і стародавніми похованнями.
Скрізь запропонують сніданки (шведський стіл або меню). Слід мати на увазі, що на Мальті майже немає готелів «all inclusive», зате персонал скрізь європейського рівня: ввічливий і доброзичливий. Недорогі готелі можуть бути розташовані як в курортних містах, так і недалеко від моря. Можливо і онлайн бронювання готелів на Мальті.