Чебоксарский затока

Чебоксарский затока

Чебоксарский затока

Чебоксарский затока

Чебоксарский затока – один з найкрасивіших районів столиці Чувашії. Сьогодні це улюблене місце відпочинку городян, місце проведення всіх свят і народних гулянь.

Затока в Чебоксарах виник порівняно недавно. Раніше на його місці була стара частина міста, яка була затоплена при будівництві Чебоксарской ГЕС. Затока оточений амфітеатром круто піднімаються схилів, на яких мальовничо розкинулася міська забудова. Вона складалася протягом ХV—XX ст. і продовжує формуватися в наші дні. Поряд з пам’ятками минулих століть тут є і сучасні будівлі з цікавими архітектурними рішеннями.

9 травня 2003 року на березі затоки був відкритий Монумент Матері – Покровительці, що стала символом не тільки міста, але і всієї Чувашії в цілому. Тут же розташовані місцеві визначні пам’ятки: Театр опери та балету, філармонія, Спасо-Преображенський монастир, Монумент військової слави, парк Перемоги. Водну поверхню затоки прикрашають потужні струмені фонтанів, які у вечірній час забарвлюються в різні кольори.

Влітку на Затоці можна відмінно провести час: покататися на човнах, катамаранах, взяти напрокат велосипеди та роликові ковзани. Для дітей працюють різноманітні атракціони. Взимку, напередодні Нового року, тут відкриється резиденція Діда Мороза. Сюди приходять цілими сім’ями, щоб провести час на свіжому повітрі: покататися на лижах, ковзанах, скотитися з гірки на санчатах або просто пограти в сніжки.