Чартерні рейси – економія часу та коштів

6-1-2018

Чартерний рейс представляє собою разовий чи сезонний рейс для перельоту туристів, бізнесменів, футбольних команд, юніорів, державних службовців. Його немає в офіційному розкладі, тому будь-яку інформацію щодо появи вільних місць на найближчий необхідний для вас рейс слід шукати на спеціальних сайтах. Зазвичай такі пропозиції обмежені, тому й «гарячі».

Замовником рейсу може бути як велика туристична компанія, так і індивідуальна людина. Такий рейс буде здійснюватися, навіть якщо на борту буде тільки одна людина. Адже в ціну квитка вже закладені усі ризики. Є чартери, які обладнані спеціально для індивідуальних рейсів, а й такі, які літають у проміжках між основними.

Чартерні рейси з Києва

Кожен клієнт може замовити квиток на літак чартеру з Києва. Але варто пам’ятати про деякі відмінності між регулярним рейсом та чартерним:

  • замовити квитки на чартер заздалегідь неможливо;
  • дістатися таким рейсом можна до таких міст, куди не відправляються основні рейси;
  • вартість квитків є набагато нижчою, ніж на регулярні рейси (навіть якщо купувати квиток без турпакета, то це все одно вигідніше, ніж брати основний).

У нас можна замовити квитки не тільки на туристичний рейс, а й ВІП-класу. Це зручно, якщо відповідний захід призначений в країні, куди не можна дістатися звичним рейсом. Учасникам офіційного заходу не доведеться проходити митний контроль, стояти в черзі чи робити пересадки.