Бульвар Гагаріна

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Архітектура, пам’ятники
>

Бульвар Гагаріна – пішохідна вулиця, розташована в центрі Брянська в історичній його частині. Довжина бульвару становить 1 км і на всьому своєму протязі він піднімається знизу вгору. Починається від вулиці Калініна і піднімаючись веде в сучасний центр міста, стадіону «Динамо» та парку ім.А.До.Толстого. Проходить через площу Карла Маркса і повз площі Леніна. Нумерація будинків на вулиці починається знизу вгору.

Раніше бульвар носив ім’я Різдвяна гора, у зв’язку з тим, що тут стояв храм Різдва Христового, а верхня частина бульвару носила назву Смоленської вулиці. В 1920-е роки після революції 1917 року Смоленська вулиця Різдвяна гора були об’єднані в вулицю Радянську. У 1966 році Брянськ відвідав перший космонавт Ю. А. Гагарін і пройшовся пішки по Радянській вулиці. Після цієї події було прийнято рішення перейменувати частину вулиці Радянської в Бульвар Гагаріна.

У зв’язку з тим, що бульвар знаходиться в історичній частині міста, практично всі будівлі є пам’ятками архітектури або цінної історичної забудови.