Бухта Лаціо

Бухта Лаціо

Бухта Лаціо

Бухта Лаціо

Лаціо – це одна з найкрасивіших бухт, розташованих на півночі острова Праслін, Сейшели. Вона являє собою серповидний затоку, який облямований з обох боків скелями і примітний своєю неповторною красою. Це єдине місце на острові, де туристи можуть спостерігати за невеликими хвилями в океані. Це являние пов’язано з тим, що бухту не захищають коралові рифи, на відміну від західної частини Праслина.

Щорічно тисячі туристів приїжджають в Лаціо, що б помилуватися прекрасним екзотичним видом на острів Арид, який займає обкладинки багатьох журналів і календарів. Також тут розташований один з кращих в Праслін пляжів – Ансе Лаціо. Він користується популярністю завдяки дрібному чистому піску, безлічі тінистих місць і шикарному океану.

Бухта Лаціо славиться своїми можливостями для дайвінгу, так як її підводний світ різноманітний і дивно гарний. Тут розміщений величезний дайвінг–центр, а кілька разів на рік проводять широкомасштабні змагання. Ця частина острова відмінно підійде для тихого сімейного відпочинку і усамітнення з природою.