Будинок, в якому жили Фредеріко Фелліні і Джульєтта Мазіна

Будинок, в якому жили Фредеріко Фелліні і Джульєтта Мазіна

Будинок, в якому жили Фредеріко Фелліні і Джульєтта Мазіна

Будинок, в якому жили Федеріко Фелліні і Джульєтта Мазіна, розташований на вулиці Маргутта, в самому центрі Риму. Це – одна з найкрасивіших вулиць в місті, мощений шлях якої проходить повз старовинних класичних будівель, повитих плющем.

В середині минулого століття на ній проходили зйомки фільму «Римські канікули», після чого вулиця стала особливо популярною. Тут поселилося багато відомих особистостей у галузі мистецтва. Федеріко Фелліні і його дружина Джульєтта Мазіна прожили понад 40 років у невеликій квартирі триповерхового будинку з ошатним персиковим фасадом. Вдома у них було все просто, не захаращена меблями і дрібничками. Джульєтта балувала Федеріко апетитними стравами з Болоньї, звідки вона родом. Економка і домробітниця допомагали підтримувати порядок в домі.

Великий режисер не дожив кілька днів до золотого весілля, святкування якої планувалося на кінець жовтня 1993 року. Через п’ять місяців померла його дружина. В пам’ять про Федеріко Фелліні і Джульєтту Мазине на їх будинку під номером 110 встановлена меморіальна дошка з карикатурами на них і пам’ятні вірші в римському діалекті.