Будинок мясників

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Архітектура, пам’ятники
>

Незвичайну межу портрет старого Антверпена вносить Будинок м’ясників – автентичне будівля, фасад якого, викладений рядами червоної цегли і білого каменю, що надає йому подібність з апетитним шматочком бекону.Будівля музею побудована за проектом архітектора Германа де Вагемакера, в XVI столітті.
Гостроверхі дахи будинку обставлені шестикутними башточками. Восьмикутні, з гострими вершинами вежі, сухо і точно промальовані контрфорси, стрілчасті вікна, високий ступінчастий фронтон, білий камінь, червона цегла, темне тонування скла – все це Будинок м’ясників.
Вид цієї пам’ятки Бельгії по суті своїй є образом суворої буденної готики.

Зараз тут демонструються колекції предметів прикладного мистецтва, музичних інструментів, військового спорядження, а також нумізматичні, етнографічні та історичні зборів.Тут же зберігається цікава колекція картин, серед яких і полотно невідомого художника “Іспанське сказ” – вражаючий образ іспанських звірств в Антверпені в 1576 році.

Це будівля, була по суті символом багатющою гільдії, і свідчило про її процвітання. Призначення будівлі не було виключно «м’ясним». В його верхніх поверхах були організовані приміщення для святкувань та ділових рад. На сьогоднішній день тут розташований досить цікавий Музей історії, археології та прикладних мистецтв, у колекції якого досить багато зброї.