Білі скелі

Білі скелі

Білі скелі

Білі скелі

Білі скелі розташовані на березі моря, між містами Лімасол та Ларнака. Недалеко від цього місця розташований найбільший жіночий монастир святого Георгія Аламанау. Якщо за сто метрів до монастиря згорнути до моря, то як раз і потрапиш до дивовижного куточка природи. Білі скелі зазвичай не відвідують з екскурсіями, туди можна потрапити або з індивідуальним гідом, або приїхавши на машині.

На цьому майже дикому ділянці берега, у невеликій бухті ховаються сліпучої білизни і неповторної краси скелі. Вони яскравою плямою виділяються на тлі синього моря і чорною гальки на березі. Хоча місце дуже красиво, але є один недолік, вхід у воду дуже кам’янистий. Тому купатися йдуть тільки сміливці, іншим доводиться задовольнятися красивим видом скель, бухти і моря.

Величезні білі камені на березі моря є частиною великих покладів вапняку. Вони простягаються уздовж берегової лінії на кілька кілометрів. А поруч з білими скелями знаходиться знаменитий Губернаторський пляж, але якщо хочеться усамітнення і незайманої природної краси, то краще все-таки, відпочити у білих каменів.