Беттері парк

Беттері парк

Беттері парк

Беттері парк

Громадський парк, розташований на південному закінченні острова Манхеттен. Це зелена рекреаційна зона між відкритим водним простором нью-йоркській гавані і хмарочосами фінансових кварталів.

З часів заснування поселення на півдні острова Манхеттен розташовувалися форт і артилерія, покликані захистити поселенців. З плином часу назва “Беттері” (від англійського battery – батарея) стало означати не тільки безпосередньо артилерійську батарею, але і всю південну частину острова. З XVII століття Беттері було популярним місцем для прогулянок і відпочинку. А безпосередньо паркова зона утворилася тут в XIX столітті.

Зараз в Беттері можна не тільки прогулятися по форту, але й купити квитки на поромні переправи до Статуї Свободи і острови Елліс Айленд. Також від терміналу South Ferry Terminal, розташованого в східній частині Беттері, відправляються безкоштовні пороми до Стейтен-Айленд.

Крім старого форту в парку можна знайти чимало цікавих меморіальних місць. Наприклад, недалеко від входу в парк знаходиться стела з флагштоком, встановлена в пам’ять першим біженців-євреїв, що прибули на землю Манхеттена в 1654 році.