Белградський зоопарк

Белградський зоопарк

Белградський зоопарк

Белградський зоопарк

У самому центрі Белграда на калемегданском плато знаходиться міський зоопарк. Його унікальність не тільки в тому, що завдяки своєму розташуванню впритул до фортеці деякі вольєри і загони знаходяться в фортечних стінах. Але і в тому, що це один з небагатьох міських зоопарків, в якому тварини вільно розгулюють поза клітин разом з відвідувачами.

Белградський зоопарк називає себе “Парком доброї надії”. Під час війни ця частина міста піддалася бомбардуванню і багато тварин загинули. Деяким вдалося втекти і кілька місяців на вулицях можна було зустріти самого несподіваного чотириногого перехожого. Політика зоопарку з тих пір налаштована на саме гуманне і комфортне утримання тварин.

Тому відвідавши Белградський зоопарк ви будете здивовані, коли до вас ненароком підійде павич і спробує заглянути в сумку або кишеню. Ці прекрасні птахи у великій кількості вільно розгулюють по зоопарку і зовсім не бояться людей. Білі павичі, журавлі, пелікани і багато інші птахи ходять по парку і роблять все, що їм заманеться на радість собі і відвідувачам.