Avenida 1-ra (1-я вулиця)

Avenida 1-ra (1-я вулиця)

Avenida 1-ra (1-я вулиця)

Одним з найважливіших туристичних центрів Великих Антильських островів є Гавана. В Старій Гавані, самому древньому районі міста, багато історичних будівель колоніальної епохи. Це палаци, площі, будинки, готелі, церкви та інші будівлі. І всі вони підтримуються владою в пристойному стані.

Перші поселенці порту Каренас, першого порту Гавани, оселилися на перетині каналу і затоки. З цього місця була прокладена перша вулиця Гавани – Перша Авеню. Вона тягнеться вздовж узбережжя до площі Плаза де Сан. Вулиця відома тим, що на ній була споруджена перша колона в стилі бароко в XVIII сторіччі, в честь першого зібрання каноніків і першої меси, яка проходила на цій вулиці під деревом сейба. А в XIX столітті на цьому місці був споруджений собор, в неокласичному стилі. З цього собору і починається вулиця Перша Авеню.

Перша Авеню – сама фешенебельна вулиця міста. Це місце для розваг і відпочинку. Тут знаходиться велика кількість всіляких маленьких кафе і ресторанчиків. На вулиці розмістився музей цукру – Marcelo Salado. Також вулиця Перша Авеню відома своїм театром Карла Маркса, він є найбільшим на Кубі. А ще з цієї вулиці відкривається приголомшливий вид на чудовий затоку, який особливо вражає ввечері, коли освітлюється вогнями.