Археологічний музей Шарджі

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Музеї, виставки
>

Шарджа – справжня музейна скарбниця, визнана ЮНЕСКО в 1998 році культурною столицею арабського світу за дбайливе ставлення до історії, вірність традиціям національної культури і мистецтва. Почати знайомство з історією емірату найкраще з відвідування Археологічного музею Шарджі.

Своїм відкриттям музей зобов’язаний Його Високості Шейха Султан бін Мохаммед Аль-Кассімі, який прагнув максимально зберегти багаті відомості про людей та події, що визначили історію емірату. Археологічні розкопки, що почалися в 1970 році, відразу привернули увагу вчених усього світу. Вже під час перших експедицій було знайдено безліч стародавніх артефактів, вік яких налічував 7000 років.

Сьогодні відвідувачі музею можуть помилуватися великою колекцією експонатів різних епох історії Арабського півострова: від самих ранніх знахідок епохи неоліту і до сучасної зброї, одягу, ювелірних прикрас, посуду. Цікаво поглянути на моделі жител різних часів, усипальниці для коней та інші споруди. Музей обладнаний інтерактивною комп’ютерною системою, завдяки якій можна отримати додаткову інформацію про ті чи інші експонати.