Аквапарк Коктебель

Аквапарк Коктебель

Аквапарк Коктебель

Аквапарк Коктебель

Аквапарк Коктебель знаходиться на Південно-Східному узбережжі Криму. Він був відкритий в серпні 2007 року, для того, що б дарувати свою святкову атмосферу гостям і місцевим жителям півострова.
Його площа займає 4,43 га, на якій розташувалися 7 басейнів, 24 гірки, серед них 12 – дитячих. Атракціони для малечі стилізовані під казкових персонажів. У дизайні аквапарку добре відчувається прагнення авторів відтворити атмосферу піратського романтизму. Недарма оберегом-символом розважального центру став знаменитий папуга Сільвер. Ця ошатна птах запрошує туристів відправитися на пошуки незабутніх пригод у світ чистої води, веселощів і сонця.

За день Аквапарк Коктебель може прийняти близько 3000 чоловік. Для кожного з них тут знайдеться заняття до душі. Любителі екстремального проведення часу можуть стрімко скотитися, відчувши запаморочливі падіння і злети на самих екстремальних гірках зі швидкістю спуску до 14 м/с. Для комфорту гостей Аквапарку надається автостоянка. Безпека туристів забезпечується спеціалізованою службою охорони і новітньою системою відеоспостереження.