Аеропорт Порту Франциско де Са Карнейро

Аеропорт Порту Франциско де Са Карнейро

Аеропорт Порту Франциско де Са Карнейро

Аеропорт Порту Франциско де Са Карнейро

Аеропорт Порту Франциско де Са Карнейро – міжнародний португальська аеропорт, відомий також як Педрас Рубрас. Розташований він поруч з містом Порту і є третім за жвавості в Португалії.

Аеропорт був відкритий в 1945 році і на сьогоднішній день має всього 1 термінал для пасажирів, який був побудований в 1990 році. В аеропорту приземляються літаки наступних бюджетних авіакомпаній: Air Berlin, easyJet, Condor, Ryanair.

У Порту Франциско де Са Карнейро є все для хорошого проведення часу: медпункт, паркінг, банки, магазини, Duty Free, кафе і ресторани, туристичне бюро, дитячий майданчик, кімната матері та дитини, відділення пошти та камери схову. Міжнародний аеропорт обладнаний конференц-зал, бізнес-центром і vip-залом.

Порту обслуговується лінією «Е» міського метро. До будь-якої точки міста з аеропорту можна добратися, вийшовши на станції під назвою Verdes і пересівши на лінію «В». З центром міста Педрас Рубас пов’язують такі автобусні маршрути: 601, 602 і 604.

У Порту Франциско де Са Карнейро діють правила реєстрації на рейс: на міжнародні рейси починається вона за два з половиною години до вильоту і закінчується за сорок хвилин до вильоту, а на внутрішні вона розпочинається за півтори – дві години і закінчується за сорок хвилин до вильоту літака. На весь багаж, що приймається до перевезення, прикріпляється спеціальна багажна бирка.